Çağrı Merkezi
+90 (538) 917 76 53
Dil Seçin
trende

Ankara Uluslararası Evden Eve Nakliyat

08.05.2020
554 görüntülenme
Ankara Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Ankara Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararasına yapılacak taşımacılıkta ülkeler arasında gümrük kontrol işlemleri ve Bakanlık iznine dair birtakım resmi işlemlerin gerçekleşmesi zorunludur. Bunun için uluslararası eşya taşımacılığı yapacak müşterilerimizin yurt dışında oturma iznine ait belgesi ve yine yurt dışı eşya taşımacılığında CMR izin belgesi Ankara uluslararası evden eve nakliyat olarak mutlaka talep ettiğimiz belgeler arasında yer alıyor.

Yurt Dışına Eşya Taşımacılığı Yetki Belgelerimiz

  • C2 yetki belgesi
  • C3 yetki belgesi
  • K3 yetki belgesi
  • ISO 9001 kalite standartları belgesi
  • SRC 3 uluslararası eşya taşımacılığı belgesi

başlıca sahip olduğumuz resmi evraklarımız arasında.

Ayrıca çalışanımız da her biri alanında deneyimli yenilikleri yakinen takip eden ve de kurum içi eğitimden geçirilen yetkin personellerden oluşuyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Onaylı Güvenilir Marka

Nakliyat – lojistik firmamız bireysel ve kurumsal müşterilerine verdiği bütün hizmetlerini Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca hazırlanmış normlara bağlı kalarak yerine getirmeye devam eder. Bu sayede eşyaların garantörlüğü firmamızca %100 güvence altına alınarak onların herhangi bir şekilde zarar görmemesi tamamen engellenir. İşte yer verilen tüm bu kriterler nezdinde aktarıldığı zaman güvenilir nakliyat olarak önemini bir kere daha meydana getirdiği dikkat çekecektir.

Özel Paketleme Çözümlerinde Taşımacılık Garantimiz

Öte yandan Ankara uluslararası evden eve nakliyat imkanına yer veren profesyonel şirketimiz özel paketleme çözümleri sunarak size hak ettiğiniz doğrultuda ayrıcalıklı hizmet sunmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra hak ettiğiniz kriterde eşsiz nitelikte hizmeti bir arada tutarak nakliyat yönünden tamamen farklı niteliklerde hizmete ortaya koyuyor.

Bu özellikler bağlamında yer verilirse uluslararası taşımacılıkta daima müşterilerinin beklentisini dikkate alarak hareket ettiğini ele almak gerekecektir.

7/24 Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Firmamız 24 saat süren kusursuz eşya taşımacılığıyla her an yanınızda! Bizimle doğrudan kurumsal irtibat numaramız veya Whatsapp üzerinden irtibata geçerek Ankara uluslararası evden eve nakliyat eşya taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede eşyanızın %100 sigortalı taşımacılık garantisiyle her anlamda bir yerden bir yere güvenilir imkanlarda anında taşınması işleminin sağlandığını kesinlikle dikkate almak her açıdan önde gelen hizmetler arasındaki yerini korumaya devam eder. Bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman gerçekten son derece profesyonelce hizmete yer verildiğini dikkate almamız gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Mesaj Gönder
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
DMCA.com Protection Status Uluslararası Evden Eve Nakliyat