Çağrı Merkezi
+90 (538) 917 76 53
Dil Seçin
trende

Avrupa’ya Eşya Taşıyan Firmalar

21.05.2020
506 görüntülenme
Avrupa’ya Eşya Taşıyan Firmalar

Avrupa’ya Eşya Taşıyan Firmalar

Değerli Müşterilerimiz Avrupa’da size daha iyi taşıma hizmetleri sunmaktır. Türkiye’ye gönderdiğimiz eşyaları hızlı ve sorunsuz bir şekilde yaptığımız için teslim edeceğimize inanıyoruz, kısmi teslimatlarımızın yapılacağı, Almanya’daki küçük aracımız, eşyalarımız ve mobilyalarımızla uluslararası bir nakliye hizmeti alacağınıza eminiz.

Avrupa’da nerede olursanız olun, emrinizde küçük bir kamyonet bulundurmamız artık mümkündür. Firmamız Avrupa başta olmak üzere özellikle de Almanya, Frankfurt, Stuttgart, Münih, Köln, Nürnberg, Darmstadt, Dortmund, Kiel, Düsseldorf, Hannover, Berlin, Hamburg, Kassel, Leipzig olmak üzere yurt içi veya şehirlerarası nakliye hizmetleri sunmaya devam edecektir.

Eşyaların Ulaşımı

Uluslararası nakliye, gümrükleme ve mal teslimatı ile gerçekleştirilen bir taşınma sürecidir. Müşterilerimizin taşıma tercihlerine uygun olarak tecrübeli kadromuz ile malların hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlar. Müşterilerimize veya dünyanın herhangi bir yerine ait kişisel eşyaları Türkiye’den gümrük işlemlerini yapıp Avrupa’nın diğer ülkelerine paketler halinde dünyanın her yerinden teslim eder. Tüm lojistik hizmetlerini, iyi düzeyde yabancı dil bilen ve konularda uzman olan deneyimli kadromuzla yönetiyoruz.

İş başlangıcında, müşterilerimizle tercihlerini ve koşullarını bulmak için bir çalışma yürütüyoruz ve bu hizmet sayesinde etkin bir hizmet sunuyoruz. Bundan sonra, lojistik uzmanlarımız gerekli tüm belgeleri hazırlar ve hızlı bir şekilde çalışmaya başlar. Kişisel eşyalarınızı yüklemek için paketleme, yükleme ve istifleme gibi işlemlerin uygunluğunu test eder ve bireysel teslimat yöntemine deneyimli personelimizin gözetimi altında devam eder.

Yurtdışı Eşya Taşımacılığı Fiyatları

Taşınmakta olduğunuz ülkedeki fiyatlardaki değişiklik aslında, nakliye yöntemini ve gümrük fiyatlarını etkileyen bir faktördür; bu, ülkelere ve ev eşyalarını yurtdışına taşımak için fiyatlara bağlı olarak değişir. Gittiğiniz ülkeye taşıma yöntemi belirlendiğinde, projenin maliyeti ortaya çıkabilir. Örneğin, başka bir ülkeye taşındığınızda, fiyatlar deniz fiyat standardına bağlı olacaktır. Aynı kriterler otomobil ve hava taşımacılığı için de farklıdır.

Her ülkedeki gümrük maliyetlerindeki değişiklikler aynı zamanda taşımacılığınızın değerindeki değişkenliği de etkiler. Örneğin, Almanya ve Avusturya’da gümrük maliyetleri birbirine çok yakınken, İngiltere’de bu maliyetler bu iki ülkeye göre daha yüksek olacaktır. Metreküp hesabı, katı maddenin genişliği, uzunluğu ve yüksekliğinin metre cinsinden çarpılmasıyla elde edilir. Bu işlem sonucunda elde edilen veriler bize uzayda kapsanan madde miktarını verir. Bu hacim bilgisi kullanılarak, ev eşyalarının araçta kalacağı alan hesaplanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Mesaj Gönder
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
DMCA.com Protection Status Uluslararası Evden Eve Nakliyat