Çağrı Merkezi
+90 (538) 917 76 53
Dil Seçin
trende

Bursa Uluslararası Evden Eve Nakliyat

07.05.2020
480 görüntülenme
Bursa Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Bursa Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası lojistik hizmetlerinin yerine getirilmesi için yasaların öngördüğü birtakım standartların yerine getirilmesi gerekiyor.

Bunların başında nakliyat şoförlerinin mutlaka sahip olması gereken SRC 3 ve psikoteknik belgelerinin mutlaka Bursa uluslararası evden eve nakliyat şirketince sahip olması gerekir. Bu özelliklere sahip olan şirketimiz size güvenilir ve kurumsallık anlayışı çizgisinden kesinlikle ödün vermeden hizmetlerini ortaya koymaya devam ediyor.

Türkiye’den Yurt Dışına Hava Yoluyla Eşya Taşımacılığı

Lojistik firmamız ülkemizden hava yolu filosuyla güvenilir olarak evden eve nakliyat imkanına yer veriyor. Eşyaların hiçbir şekilde zarar görmeden hava yolu ulaşımın getirdiği hızlılık anlayışıyla anında nakliye işleminin tamamlanması mümkün hale geliyor.

Türkiye’den Yurt Dışına Deniz Yoluyla Eşya Taşımacılığı

Nakliyat şirketimiz yine deniz yolu ulaşımı üzerinden en geniş nakliyat filosuyla müşterilerine gerçekten hak ettikleri çizgiden ayrılmadan taşımacılık hizmeti vermeye devam ediyor.

C2 ve C3 yetki belgesine sahip olarak AB standartlarında kaliteli uluslararası lojistik imkanlarıyla en iyi çözümleri sunuyor.

Türkiye’den Yurt Dışına Kara Yoluyla Eşya Taşımacılığı

Müşteri memnuniyetini azami düzeyde tutmaya devam eden nakliyat şirketimiz gerçekten hak ettiğiniz doğrultuda en iyi çözüm sunmaya devam ederek yurt dışı için kara yolu üzerinden de anında kesin taşımacılık imkanları sunuyor. Bunun yanı sıra yirmi dört saat boyunca kesintisiz olarak müşterilerine 7/24 nakliyat çözümleri sunarak eşyaların güvenilir olarak yurt dışındaki adresine tam teslimat garantisiyle Bursa uluslararası evden eve nakliyat özelliğiyle nakliye işlemi tamamlanacaktır.

%100 Güvenilir Sigortalı Yurt Dışı Taşımacılığı

Kurumsal referanslarımız dan aldığımız güçle size en iyi koşullarda hizmet veren nakliyat şirketimiz yedi gün yirmi dört saat boyunca alanına hakim olarak gerçekten de hak ettiğiniz doğrultuda kusursuz bir şekilde hizmete yer veriyor. Bunun yanında yine bir diğer nokta olarak 24 saat boyunca Bursa uluslararası evden eve nakliyat sorumluluğundan ödün vermeden hareket eder. İşte tüm bu yer verilen niteliklerimiz açısından aktarılacak olunursa dünden bugüne kadar garantili ve de özel kenar koruyucu paletle taşımacılık imkanının sizi bekleyen özelliğiyle gerçekten de önde gelen nitelikleri bir arada tutarak hizmet verilir. Bizi tercih ettiğiniz için  teşekkür ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Mesaj Gönder
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
DMCA.com Protection Status Uluslararası Evden Eve Nakliyat