Çağrı Merkezi
+90 (538) 917 76 53
Dil Seçin
trende

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

09.05.2020
379 görüntülenme
İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası taşımacılık firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden nakliyat şirketimiz yedi gün yirmi dört saat kesintisiz İzmir uluslararası evden eve nakliyat garantisiyle hareket ediyor.

C2 ve C3 yetki belgesi standartlarında size hak ettiğiniz çizgiden ayrılmadan en iyi olanaklarda kusursuz hizmeti vererek müşteri memnuniyetini azami düzeyde tutmaya devam ediyor.

ISO 9001 Standartlarında Eşya Nakliyatı

Kalite standartlarında hizmet ortaya koymaya devam eden firmamız müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak çalışmalarını ortaya koymaya devam ediyor.

Alanındaki yenilikleri takip eden yaklaşımla ISO 9001 kalite standartlarında hareket eden nakliyat şirketimiz memnuniyeti azami düzeye tutuyor.

SRC 3 Uluslararası Taşımacılık Sertifikamız

Öte yandan güvenilir taşımacılık olanağıyla Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı standartlarında SRC 3 belgeli İzmir uluslararası evden eve nakliyat hizmeti yine sizi bekleyen nitelik olarak karşımıza çıkıyor. Bu özelliklerine dayanarak her halükarda en üst düzey çözümlerin üretildiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Kurumsal Müşterilerimiz İçin Antrepo Hizmetimiz

Geniş depolama tesislerimizle eşyalarınız yurt dışındaki mağaza şubelerinize gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra 25 m² – 75 m² aralığında değişkenlik gösteren depolama kapasiteli tesislerimizde muhafaza altına alınır. Bu özellikleriyle şirketimiz kurumsal müşterilerimiz adına da en iyi olanaklarda kusursuz hizmet sunar.

Kara Yolu Demir Yolu ve Hava Yolu Seçeneklerimiz

Uluslararası eşya taşımacılığı noktasında müşterilerine hak ettikleri kriterde İzmir uluslararası evden eve nakliyat çözümleri sunmaya devam eden kurumsal firmamız ekonomik fiyat garantisi güderek kara yolu, deniz yolu veya hava yolu üzerinden en iyi özellikte eşya taşımacılığı anlayışını ortaya koymaya devam ediyor.

Bu nitelikleri bağlamında değerlendirildiği zaman müşteri memnuniyeti esas alınarak tamamen sıra dışı niteliklerde 24 saat esasına dayanarak her halükarda en iyi hizmetlerin sizi bekleyen nitelikler arasındaki yerini korumaya devam ettiğini gerçekten de ele almamız söz konusu olacaktır.

Bizimle 7/24 İrtibata Geçebilirsiniz

Uluslararası evden eve eşya taşımacılığı konusunda sektörünün yenilikçi ve çağdaş firması olarak çalışmalarına yön veren nakliyat şirketimiz müşteri odaklı çalışma ilkesine bağlı kalarak 7 gün 24 saat boyunca hak ettiğiniz çizgide size tamamen ayrıcalıklı nakliyat hizmeti vermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Mesaj Gönder
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
DMCA.com Protection Status Uluslararası Evden Eve Nakliyat