Çağrı Merkezi
+90 (538) 917 76 53
Dil Seçin
trende

Ekşioğlu Lojistik Şikayet ve Müşteri Yorumları

Anasayfa » Ekşioğlu Lojistik Şikayet ve Müşteri Yorumları

Ekşioğlu Lojistik Şikayet

Ekşioğlu Lojistik olarak sektörde yer alan firmalar arasında şikayeti bulunmayan tek firmayız. Çoğu firmanın şikayet sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında yapılan şikayetler müşteri memnuniyetli çalışmadıklarının da bir göstergesidir. Bir firmanın ne kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığını öğrenebilmek ve o firmadan hizmet almadan önce yapmanız gereken “firma ismi şikayet” yazıp internette araştırma yapmaktır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat sektöründe firma sayısı yüksek ve ucuz fiyata çalışan kişiler oldukça fazla olduğu için şikayet sayısı da yüksektir. Çoğu firma müşterinin eşyalarını zamanında teslim etmeyip, eşyalara taşıma esnasında zarar vererek müşteriyi zor durumda bırakmaktır. Bu sorunların ışığında Ekşioğlu Lojistik Grubu olarak müşteri odaklı çalışmayı kendimize hedef edinip, sigortalı taşımacılık yapmakta ve nakliyat işlemlerini zamanında gerçekleştirmekteyiz. Firmamıza bugüne kadar gelen şikayet yoktur. Özellikle gümrük işlemlerinde sektördeki diğer firmaların önüne geçip yurtdışına nakliyat hizmetlerinde piyasanın üstünde hizmet vermekteyiz.

Müşteri Yorumları

Metin Akar 

Ekşioğlu Lojistik firması ile geçtiğimiz haftalarda Münih’e evimin taşınması için anlaştım. Hizmet ile ilgili ilk günden teslim gününe kadar tüm aşamalarda bana bilgilendirme yapmaları bizi çok memnun etti. Ekşioğlu Lojistik firmasına uluslararası nakliye işlemlerinizde gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Ben bir kez daha teşekkür ederim size.


Mehmet Dinçer

Geçtiğimiz hafta İstanbul’dan Berlin’e Ev eşyalarımı Ekşioğlu Lojistik aracılığı ile taşıdık. Ev eşyalarıma zarar vermeden ve zamanında teslim ettikleri için çok teşekkür ederim. Ayrıca çağrı merkezine her aradığımda ulaşmam ve ilgili olunması beni çok memnun etti. Taşınma işlemlerinizi güvenle ve sorunsuz yaptırabileceğiniz bir firma ben memnun kaldım ve herkese de tavsiye ederim.


Arthur Wilson 

(Google tarafından çevrilmiştir) Ekşioğlu Lojistik gerçekten yapacaklarını ve sonra ne yapacaklarını söyledi. Güvenilir, düzenli, zamanında ve birlikte çalışması çok güzeldi. İstanbul’dan Londra’ya taşındık. Tüm çalışanlar harikaydı ve kendilerine aitmiş gibi davranarak eşyalarımızla gurur duyuyorlardı. Ekşioğlu Lojistiği hakkında yeterince iyi diyebiliriz, onları tavsiye ederim, keyifli bir deneyim.

(Orijinal)
Ekşioğlu Logistics truly lived up to what they said they would do and then some. They were dependable, organized, on time, and just very nice to work with. We moved from Istanbul to Londra. All of the employees were great, and took pride in our belongings treating it as if it were there own. Can say enough good about Ekşioğlu Logistics highly recommend them, pleasant experience.


Ayça Güler

Ekşioğlu lojistik ile evimi İtalya Roma’ya taşıdım. İstanbul’daki evimde olsun İtalya’da ki evim olsun tüm eşyalarımi çok güzel ambalajladilar. Hasarsız bir şekilde taşıma işlemi gerçekleşti. özellikle çalışanlardan Bora Bey’in süreçle ilgili sürekli ilgilenmesi ve her konuda bana destek olması beni gerçekten çok mutlu etti. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Ekşioğlu Lojistik…

Mesaj Gönder
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
DMCA.com Protection Status Uluslararası Evden Eve Nakliyat