Çağrı Merkezi
+90 (538) 917 76 53
Dil Seçin
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Ekşioğlu Lojistik ve çalışanlarına Uluslararası taşımacılık ile ilgili merak edip sorduğunuz sorular ve cevapları;
Uluslararası Nakliyat Nedir?
Uluslararası ticaretin artarak küreselleşmesi, ortak pazara girme çabaları kara-hava-deniz yolları ulaşımında ve şirketlere sağlanan lojistik hizmetlerinde artışa neden olmuştur. Bu konuda hizmet veren şirketlerin hizmet kalitelerini ve standartlarını yükseltmeleri kaçınılmazdır.
Lojistik Nedir?
“Tedarik Zincirine Stratejik Değer Katmak” misyonuna sahip olan Ekşioğlu Lojistik, tedarik zincirinin her halkasında müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri geliştirmeyi ve müşterilerinin operasyonlarına özel farklı çözümler sunmayı hedeflemektedir.
C3 Yetki Belgesi Nedir?
C3 Yetki belgesi ticari olarak uluslararası ve yurt içi ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacak olan gerçek ve tüzel kişilere verilen yetki belgesi türüdür.
CMR Belgesi Nedir?
CMR (Convention Marchandise Routier) belgesi, uluslararası kara yolu taşımacılığında kamyonla yapılan taşımalarda uluslararası CMR Anlaşması gereğince düzenlenen, koşulları standardize ederek taşıyıcının sorumluluklarını belirleyen mal taşıma belgesidir.
Hangi Ülkelere Taşıma Hizmetiniz Var?
Ekşioğlu Lojistik olarak bütün Avrupa ülkelerine taşıma hizmetimiz vardır.
Zati Eşya Gümrüklemesi Nasıl Yapılır?
Zati eşya ticari eşyadan daha farklı bir işlev görmektedir. İkisini birbirinden ayırmalıyız zati eşyanın ve ticari eşyanın prosedürleri farklıdır. Açılan gümrük beyanı veya evrağı ticari eşyaya göre farklılık göstermektedir
Mesaj Gönder
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
DMCA.com Protection Status Uluslararası Evden Eve Nakliyat