Çağrı Merkezi
+90 (538) 917 76 53
Dil Seçin
trende

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Taşıma

20.11.2019
865 görüntülenme
Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Taşıma

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Taşıma

Türkiye’de uzun yıllardır lojistik sektöründe hizmet veren firmamız son 3 yılda mobilya ve ev eşyası taşımacılığına odaklanmış ve bu konuda tecrübe kazanmıştır. Mobilya taşımacılığı diğer mallardan farklıdır. Özellikle mobilya, aktarılmadan taşınması gereken bir üründür.

Yurtdışından Türkiye’ye Gönderilen Mobilyalar

Yurtdışı taşımacılık sadece kişisel mülklere ek olarak, yeni alınmış mobilyaların nakliyesi için de uygun bir seçenektir. Yurtdışında kalmayı planlayan her aile için kısa sürede taşınma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Türkiye’den yurt dışına mobilya aktarımı işlemlerinin tamamlaması artık kısa zamanda tamamlanabilmektedir.

Gerekli Ön Hazırlık

Taşımacılıktan önce yapmanız gereken önemli şey, malları yüksek manevi değere sahip olarak ayırmanızdır. Özellikle mirasçıları gibi değer vermeyen eşyalar, mümkünse nakliyeye dahil edilmemelidir. Taşımacılığa dahil etme fikriniz varsa, nakliye gününden önce ekiplerimiz tarafından özel bir paketleme işlemi için gitmeniz yararlı olacaktır.

Ev Ürünlerini Paketleme

Taşıma günü ekibimiz, sabahları malların miktarına ve yoğunluğuna bağlı olarak paketleme ve demontaj için hazır olacaktır. Ekibimiz, tüm ev eşyalarınızı havadan naylon kullanarak sökecek, paketleyecek ve paketleyecektir. Mobilyanın sökülmesi ve hassas eşyaların paketlenmesiyle tüm ev eşyalarınız uluslararası ev eşyası taşımacılığına uygun hale getirilecektir. Daha sonra, mallarınız transfer amacıyla depoya teslim edilecektir.

Taşıma Ve Gümrük

Yaklaşık 14-16 gün kısmi elden çıkarma nakliyesi için karayolumuza güveniyorsanız, Türkiye’den Türkiye’ye geçiş yapmak (uzun süre izin vb.). Malların teslimi, gümrük işlemleri ve karayolu taşımacılığı bu süreye dahil edilir. Dilerseniz gümrük departmanımızdaki gümrük işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Almanya’ya Mobilya Taşıma İşlemi

Türkiye’den Almanya’ya mobilya taşımak isteyen vatandaşlar, yurtiçi teslimat hizmetlerini alırken bu prosedürle boğuşmazlar. Malların değiştirilmesi ve her ülke için belirli kurallara sahip olmak, nakliye sırasında ve sonrasında belirli işlemler gerektirir.

Bunlardan en önemlisi gerekli izinlerin alınması ve gümrük işlemlerinin yapılmasıdır. Bu gerekliliğe uyulmaması ya da tamamen eksik olması, malların gümrüklere konulacağına ve taşımayla ilgili sorunlara yol açacağına yol açacaktır.

Taşıma sırasında ve sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, sürecin tüm ayrıntılarını bilmek sizin ve eşyalarınız için faydalı olacaktır. Gümrük işlemleri için nakliye şirketimizle veya dışardan irtibata geçerek işlemi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Mesaj Gönder
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
DMCA.com Protection Status Uluslararası Evden Eve Nakliyat