Çağrı Merkezi
+90 (538) 917 76 53
Dil Seçin
trende

Uluslararası Mobilya Gönderme

15.05.2020
469 görüntülenme
Uluslararası Mobilya Gönderme

Uluslararası Mobilya Gönderme

Ev eşyalarını yurt dışına taşıyan şirketler; Türkiye’den gelecek veya sisteme ev eşyalarına girecekler, uluslararası arenada yapmaya yetkili şirketlerdir. Bu şirketler uluslararası nakliye otoriteleri dışında deneyimli ve deneyimli bir ekibe sahiptir.

Uluslararası Nakliye

Şirketimiz, K1 yetki belgesiyle evinize uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Yurt içi taşımacılık ve antrepo hizmetlerinin yanı sıra bir yetki sertifikası C3 ve uluslararası dolaşım sertifikasına sahip bir CEMT sertifikası ile en üst düzeyde uluslararası ev taşımacılığı hizmeti vermektedir. Türkiye’den uluslararası eşya taşımacılığımız kişiseldir; liman, yollar dahil, Avrupa ülkelerindeki tüm yabancı çalışanlar, askeri ataşelerimiz, konsolosluk temsilcileri, banka çalışanları, yurt dışındaki göçmenlerimizin yurt dışında bulunup bulunmadığının belli bir geri dönüşü dahil olmak üzere tüm ülkelerle yönetilebilir. Türkiye’de daha fazla mal, gemi almak isteyen tüm vatandaşlarımız için uygun fiyatlarımızın kalitesini, kargo taşımacılığı hizmeti veriyoruz.

Şirketimizin prensiplerinden biri müşterilerimize karşı dürüst ve şeffaf olmaktır. Bu nedenle, mallarınızı Avrupa standartlarını aşmayı asla ummayacağınız şekilde paketleriz, böylece tüm parçaları birer birer işaretleriz. Bir kontrol listesi hazırlayıp konteyner veya kamyonu kapınıza teslim edeceğiz. Eşyalarını arabanın önüne yüklüyoruz. İndirme işlemi tamamlandığında, eşyalarınızın kaç m3’ünün şirket çalışanlarımızda olduğunu kendiniz ölçersiniz.

Firmamızın Sunduğu Nakliye Seçenekleri

Firmamız hava, kara, demiryolu ve deniz de dahil olmak üzere, müşterilerimiz için en uygun seçeneği içeren uygun fiyatlar uygulayarak uluslararası mobilya gönderme hizmetini gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi en yüksek standartlarda sunmak için güvenilir acenteler ve armatörler ile çalışıyoruz. Kişisel mallarınızı, karayolu, deniz veya hava yoluyla yurt dışından taşıyabileceğiniz veya getirebileceğiniz ev eşyalarını toplar, paketler, de monte eder ve paketleriz, dünyanın birçok ülkesinde sorun çözmede ortak olarak çalıştığımız güvenilir kuruluşlarla çalışırız. Bir kontrol listesi hazırlıyoruz ve gümrük yapıyoruz. Eşyalarınızın transferini en üst düzeyde, sorunsuz ve zamanında tamamlarız.

Uluslararası Taşımacılık

Firmamız uzun yılların tecrübesi ve tanınmış ortaklarla işbirliği içinde oluşan dünya çapında bir acente ağı sayesinde, çeşitli kargoları taşımanıza izin veren alternatif bir araç filosuna sahiptir. Bu araç filosunun varlığı nedeniyle dış ticarette her zaman bir adım öndeyiz. İç ekonominin lokomotifi olan tüm ithalatçıları ve ihracatçıları desteklemek için tüm karayolu taşımacılığında her zaman yanınızda olduğumuzu bilmelerini isteriz. Özellikle hemen hemen tüm Avrupa ülkelerinde daima araçlarımız vardır. Tüm dış ticaret (ithalat, ihracat) yapan müşterilerimize en uygun fiyata araç ve hizmet vermek için buradayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Mesaj Gönder
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
DMCA.com Protection Status Uluslararası Evden Eve Nakliyat